Szybkie tempo życia powoduje, że w domu spędzamy stosunkowo niewiele czasu. Kobiety pracują zawodowo, dlatego nie mogą sobie pozwolić na codzienne gotowanie porządnego, dwudaniowego obiadu. Popołudnia wolą poświęcić na drobne przyjemności albo spędzić ten czas z rodziną. Wszystko to sprawia, że dieta osób zapracowanych staje się monotonna. Często brakuje również czasu na regularne spożywanie posiłków. Świetnym rozwiązaniem dla pracoholików (ale nie tylko!) jest catering dietetyczny Warszawa.

Dieta skrojona na miarę potrzeb

Korzystając z cateringu dietetycznego, każdy może wybrać dietę, która odpowiada jego upodobaniom smakowym, jest zgodna z wyznawaną ideologią (dieta dla wegetarian, dieta paleo), posiada kaloryczność zgodną z jego dziennym zapotrzebowaniem energetycznym i korzystnie wpływa na stan zdrowia (dieta dla diabetyków, dieta bez laktozy). Wybór nie jest trudny, zwłaszcza jeśli poprzedza go konsultacja dietetyczna. Taką konsultację oferuje obecnie większość firm cateringowych, którym zależy na jak najwyższej jakości obsługi i nawiązaniu trwałej relacji z klientem.

Catering dietetyczny Warszawa – wygoda i bezpieczeństwo

Catering dietetyczny Warszawa to wygodna dieta, pozwalająca na kształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych i poznawanie nowych połączeń smakowych. Stosowanie diety pudełkowej nie wymaga żadnego wysiłku, nie trzeba liczyć kalorii, szczegółowo sprawdzać etykiet wszystkich produktów spożywczych, zastanawiać się, czy posiłek został przygotowany w proporcjach zgodnych z piramidą zdrowego żywienia. Nad przygotowaniem zbilansowanych posiłków czuwają doświadczeni dietetycy i kucharze, dla których gotowanie jest prawdziwą pasją.

Korzystanie z cateringu dietetycznego jest bardzo wygodne również ze względu na sposób realizacji dostaw. Posiłki w wygodnych, higienicznych pudełkach każdego dnia dowożone są pod wskazany adres, zatem chcąc odebrać dostawę, nie trzeba ruszać się z domu (oczywiście dostawa może być również zrealizowana na adres zakładu pracy).